شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه صنایع سرما گستر آشوری

کاربرمحترم لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی صنایع سرما گستر آشوری با دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌ سایت صنایع سرما گستر آشوری هنگام استفاده از پروفایل شخصی، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه صنایع سرما گستر آشوری است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین صنایع سرما گسترآشوری ازسوی کاربر است.

قوانین عمومی

به این موضوع مهم کاربران محترم باید توجه داشته باشید که کلیه اصول و روش های فروشگاه صنایع سرما گستر آشوری منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های صنایع سرما گستر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه صنایع سرما گستر آشوری اقدام کند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

صنایع سرما گسترآشوری به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
صنایع سرما گستر متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت صنایع سرما گستر ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات صنایع سرد سبوح ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط صنایع سرما گستر جزئی از اموال صنایع سرما گستر محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار صنایع سرما گستراست و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای صنایع سرما گستر محفوظ می‏‌دارد.

. ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول

روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. صنایع سرما گستر آشوری به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت

به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد و در سالیان اخیر افزایش سرعت تولید جهت تحویل

به موقع کالا امر مهمی برای شرکت فیالستون تلقی میگردد.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت

ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

خسارت در هنگام حمل و نقل

1-هر کدام از محصولات شرکت فیالستون از بهترین و مرغوبترین نوع بسته بندی از لحاظ استاندارد کافی برخوردار می باشد.

تحویل کالا درب کارخانه می باشد لذا ایجاد هرگونه آسیب اعم از شکستگی ،مشکل بدنه و… هنگام حمل و نقل به عهده باربری یا خریدار می باشد.

(برای اطمینان بیشتر کالای خود را بیمه کنید تا در مقابل حوادث ایمن باشد)

 

سیاست قیمت گذاری

یکی از مهم ترین اهداف صنایع سرما گستر در سالیان اخیر این بوده که قیمت و شرایط فروش را همیشه بر حسب نیاز و توان خریدار تنظیم کرده که بتواند کنترل بیشتر بازار را در دست بگیرد و به نیاز مشتری جهت خرید یک محصول با کیفیت بالا و قیمت مناسب پاسخ دهد.(شرایط و قوانین فروش با توجه به نوسانات بازار دستخوش تغییر می شود که کاملا اجتناب پذیر است)

خدمات گارانتی  

پرداخت اجرت خدمات گارانتی دستگاه ها در طول مدت ضمانت به عهده شرکت می باشد و بر حسب نوع ،مدل و خدمات مربوطه جدول “تعرفه سالانه دستمزد خدمات گارانتی “از شرکت تهیه و به نماینده ابلاغ می گردد.

برگزاری جشنواره ها

از دیگر اقدامات موثر شرکت جهت سوددهی بیشتر برای خریداران می توان به برگزاری جشنواره ها در طول سال نام برد که همواره با استقبال بی نظیر مشتریان عزیز مواجه شده است .

(فرصت شرکت در جشنواره ها را از دست ندهید و سود خود را بالا ببرید)

فهرست